تولید و فروش ورق کامپوزیت در تبریز

سه شنبه 25 ارديبهشت 1397

گروه کارخانجات پایا کامپوزیت تبریز

تولید کننده ورقهای آلومینیوم کامپوزیت آتروبوند در 48رنگ متنوع و 15سال گارانتی تعویض کارخانه و 10سال بیمه نامه ایران میباشد .

خصوصیات پانل آلومینیوم کامپوزیت آتروبوندورقهای کامپوزیت با پوشش رنگ PVDFاستاندارد

ورقهای کامپوزیت پریمیوم باند نانو با پوشش رنگ NANOPVDF

ورقهای کامپوزیت با پوشش رنگ طرح چوب WOODEN LIGHT-WOODEN DARK

ورقهای کامپوزیت با پوشش رنگ براق HIGH GLOSSY

ورقهای کامپوزیت با پوشش رنگ خش دار BRUSH

ورقهای کامپوزیت با پوشش رنگ آینه ای MIRROR

ورقهای کامپوزیت جهت طراحی داخلیاجرای نمای مدرن ساختمانهای جدید و تعویض نماهای قدیمی، قابهای پنجره ها، سر در فروشگاهها، فریم ها و درب منازل، ستون ها، غرفه و استندهای نمایشگاهی، سقف و پارتیشن بندی،با ترکیب تکنولوژی جدید با تکنولوژی سنتی تولید ورقهای نانو the best and modarn technology ورقهای کامپوزیت آلومینیومی را با روکش Nano/Shining/High Glass توسعه و ارائه می دهد. این نسل جدید از ورقهای کامپوزیت آلومینیومی این قابلیت را دارد تا روکش PVDF را با ساختار مایکرو یا نانو ترکیب کند که حاصل آن ورقی با دفع فوق العاده گرد و غبار و ضد رطوبت همراه با ویژگی منحصر به فرد درخشندگی خیره کننده می باشد.

در برخی از پروژه ها از درزگیر سیلیکون استفاده می شود که در مدت زمان طولانی بر اثر قطرات باران لکه های سیاهی ایجاد می کند که تمیز کردن آن بسیار دشوار است پس از آن به شدت ظاهر نما را تحت تاثیر قرار می دهد. در حال حاضر ورقهای کامپوزیت نانو این مشکل را حل کرده اند. این تکنولوژی برتر این امکان را فراهم می کند که ذرات گرد و غبار در هوا بر روی سطح ورق باقی نماند و نیز به کمک قطرات باران سطح ورق تمیز می شود و سطح درخشان ورق کامپوزیت دوباره نمایان میگردد. در نتیجه در هزینه های سنگین تمیز کردن نما صرفه جویی می شود. سطح خارجی ورقهای کامپوزیت نانو ، شاینینگ و های گلاس آتروبوند با بهره مندی از تکنولوژی برتر نانو براقیت و درخشندگی خیره کننده بیشتری را نسبت به ورقهای PVDF/Nano معمولی دارا می باشد.

این ورقها ضمن دارا بودن خواص ممتازی نظیر استحکام مناسب، مقاومت در برابر آتش، رنگهای متنوع و غیره، به دلیل وجود یک لایه رنگ نانو از خصوصیات منحصر به فردی نظیر پاکیزگی طولانی مدت، مقاومت در برابر مواد اسیدی و قلیایی نیز برخوردار می باشند.

این فناوری برتر، تلالوء و براقیت چشمگیری را به همراه سطحی متالیک برای این محصولات به ارمغان می آورد، که ضمن دادن جلوه و درخشندگی ویژه به نمای پروژه ها، پاکیزگی آسان را به دلیل سطح لغزنده به همراه دارد که مورد استقبال بسیاری از طراحان و معماران برجسته قرار گرفته است.
بانک اطلاعات املاک بزرگ ایران Bigmelk
لینک منبع